Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Size
jv: Ukuran

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Color
jv: Kelir

en: English
jv: Basa Inggris

en: Japanese
jv: Basa Jepang
