Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Size
lt: Dydis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Color
lt: Spalva

en: English
lt: Anglų

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas
