Pinterest Hover button (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Size
mr: आकार

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Color
mr: रंग

en: English
mr: इंग्लीश

en: Japanese
mr: जॅपनीज
