Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar

en: Term name
af: Termnaam

en: Black
af: Swart
