Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: Settings
eo: Agordoj

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Node
eo: Nodo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Term name
eo: Termina nomo

en: Black
eo: Nigra
