Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: Settings
hr: Postavke

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Media
hr: Mediji

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Style
hr: Stil

en: Automatic
hr: Automatski

en: Overlay color
hr: Boja prekrivača

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja

en: Black
hr: Crna

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
