Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Term name
km: ឈ្មោះ​របស់​ពាក្យ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
