Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: of
kn: ನ

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
