Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Node
lv: Mezgls

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Media
lv: Multivide

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Caption
lv: Paraksts

en: White
lv: Balts

en: Style
lv: Stils

en: Black
lv: Melns

en: of
lv: no

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
