Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
