Pirobox (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Node
ta: கணு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Comment
ta: குறிப்புரை
