Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Node
bg: Материал

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Term name
bg: Термин

en: Media
bg: Медия

en: Black
bg: Черен
