Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Node
da: Indholdselement

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Comment
da: Kommentar

en: Term name
da: Ord

en: Node title
da: Titel

en: Caption
da: Undertekst

en: White
da: Hvid

en: Style
da: Typografi

en: Automatic
da: Automatisk

en: Overlay color
da: Farve på overlejring

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: Black
da: Sort

en: Per page gallery
da: Galleri pr. side

en: Per post gallery
da: Galleri pr. indlæg

en: No gallery
da: Intet galleri

en: of
da: af

en: Image alt text
da: Alternativ tekst

en: close
da: luk

en: Slideshow settings
da: Indstillinger for slideshow

en: Comment subject
da: Kommentar emne

en: Production (Minified)
da: Produktion (minificeret)

en: Development (Uncompressed Code)
da: Udvikling (ukomprimeret kode)

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link to image
da: Link til billede
