Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Path
hi: मार्ग

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Node
hi: नोड

en: Off
hi: बंद

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Media
hi: मीडिया

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Style
hi: अंदाज

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Black
hi: काला

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: At least @a
hi: कम से कम @a
