Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Black
ku: ڕەش
