Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: of
my: ၏
