Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Node
ro: Nod

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Comment
ro: Comentariu

en: Term name
ro: Numele termenului

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Caption
ro: Legendă

en: Style
ro: Stil

en: Automatic
ro: Automat

en: Black
ro: Negru

en: of
ro: din

en: close
ro: închide

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Module settings
ro: Setările modulului
