Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Node
sq: Nyjë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Term name
sq: Emri i termit

en: Black
sq: E zezë
