Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Path
ta: பாதை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Node
ta: கணு

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Style
ta: பாணி

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Black
ta: கருப்பு
