Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: Custom
am: ብጁ
