Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Setingar

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Node
is: Knútur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Term name
is: Navn á orði

en: Black
is: Svart
