Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Node
gl: Nodo

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Media
gl: Medios

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Caption
gl: Lenda

en: White
gl: Branco

en: Style
gl: Estilo

en: Automatic
gl: Automático

en: Black
gl: Negro

en: of
gl: de

en: close
gl: pechar

en: Production (Minified)
gl: Producción (Comprimido)

en: Development (Uncompressed Code)
gl: Desenrrolo (Código sen comprimir)

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
