Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Node
is: Nóða

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Style
is: Stíll

en: Black
is: Svartur

en: of
is: af
