Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Media
ka: მედია

en: Style
ka: სტილი
