Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: Node
mr: शाखा

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
