Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Node
ne: नोड

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Media
ne: मिडिया
