Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
