Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Node
pl: Węzeł

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Caption
pl: Podpis

en: White
pl: Biały

en: Style
pl: Styl

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: Black
pl: Czarny

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: of
pl: z

en: Slideshow settings
pl: Ustawienia pokazu slajdów

en: Production (Minified)
pl: Produkcja (Skompresowany)

en: Development (Uncompressed Code)
pl: Deweloperska (Nieskompresowany kod)

en: Slideshow speed
pl: Szybkość pokazu slajdów

en: Styles and options
pl: Style i opcje

en: Overlay close
pl: Zamykanie nakładki

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Module settings
pl: Ustawienia modułu

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a

en: Entity title
pl: Tytuł encji

en: Caption shortening
pl: Skracanie podpisu

en: Gallery (image grouping)
pl: Galeria (grupowanie obrazów)
