Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Media
sk: Médiá

en: Node title
sk: Nadpis

en: Caption
sk: Popis

en: White
sk: Biela

en: Style
sk: Štýl

en: Automatic
sk: Automatický

en: Black
sk: Čierna

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: of
sk: z

en: Image alt text
sk: Alternatívny text obrázka

en: close
sk: zatvoriť

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
