Pirobox (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ
