Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Media
bn: মাধ্যম
