Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Path
bs: Putanja

en: Node
bs: Nod

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Style
bs: Stil
