Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།
