Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Node
el: Κόμβος

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Term name
el: Όνομα όρου

en: Media
el: Μέσα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: White
el: Λευκό

en: Style
el: Στυλ

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Black
el: Μαύρο

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: of
el: από

en: Production (Minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (Uncompressed Code)
el: Ανάπτυξης (μη συμπιεσμένος κώδικας)

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
