Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Node
eu: Nodoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Term name
eu: Termino izena

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Style
eu: Estiloa

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Black
eu: Beltza
