Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Media
he: מדיה

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: White
he: לבן

en: Style
he: סגנון

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Black
he: שחור

en: of
he: של
