Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
