Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: White
lt: Baltas

en: Style
lt: Stilius

en: Black
lt: Juoda

en: close
lt: uždaryti

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Hide (do not display image)
lt: Paslėpta (nerodyti paveikslėlio)

en: Content image style
lt: Turinio paveiksliuko stilius

en: Content image style: @style
lt: Turinio paveiksliuko stilius: @style

en: Content image style: Original image
lt: Turinio paveiksliuko stilius: Originalus paveiksliukas
