Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Node
oc: Nosèl

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Media
oc: Mèdia

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: White
oc: Blanc

en: Style
oc: Estil

en: Black
oc: Negre

en: of
oc: sus

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
