Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
