Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Node
sl: Vozlišče

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Term name
sl: Ime termina

en: White
sl: Bela
