Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Node
ast: Noyu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Term name
ast: Nome del términu
