Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Node
be: Вузел

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Term name
be: Назоў тэрміна

en: Media
be: Мультымедыя

en: Caption
be: Загаловак

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
