Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Node
cy: Nod

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Comment
cy: Sylw

en: Term name
cy: Enw term

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Style
cy: Arddull

en: Black
cy: Du
