Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: Comment
fil: Puna
