Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Custom
jv: Kostum

en: Comment
jv: Komèntar

en: Term name
jv: Jeneng term

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
