Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
