Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Media
ps: رسنۍ

en: Caption
ps: نوم

en: Style
ps: ډول
