Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Node
ar: العقدة

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Comment
ar: التعليق

en: Term name
ar: اسم المفردة

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Media
ar: ميديا

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Caption
ar: شرح

en: White
ar: أبيض

en: Style
ar: نمط

en: Black
ar: أسود

en: close
ar: إغلاق

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
