Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Node
et: Postitus

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Term name
et: Termini nimi

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Media
et: Meedia

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Caption
et: Pealkiri

en: White
et: Valge

en: Style
et: Stiil

en: Black
et: Must

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: of
et: /

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
